Gofrēts papīra countertop displejs rotaļlietu nosūtītājs displejs

Gofrēts papīrs Countertop displejs rotaļlietu nosūtītājam displejs Produkta detaļas Basic Info Modelis Nr .: Gofrēts papīrs Countertop Display Display produkti: Rotaļlietas Materiāls: Papīra Display Vieta: Iekštelpu izmantošana: Lielveikali un veikali Galvenais materiāls: Gofrēts Kartons K3 + 300g Drukāšana: Full Colour Offset. ..

Produkta detaļas

Gofrēts papīra countertop displejs rotaļlietu nosūtītājs displejs

Produkta detaļas

Pamatinformācija
 • Modelis NO .: Gofrēts papīra countertop displejs

 • Display produkti: Rotaļlietas

 • Materiāls: papīrs

 • Izvietojuma vieta: iekštelpās

 • Izmantošana: lielveikali un veikali

 • Galvenais materiāls: Gofrēts kartons K3 + 300g

 • Drukāšana: pilnkrāsu ofseta drukāšana

 • Īpašs dizains: klients ir pieņēmis dizainu

 • Pēc apstrādes: spīdīga / matēta laminēšana, laka, ūdens pārklājums

 • Izmērs un krāsa: pielāgota.

 • Priekšrocība: videi draudzīgs, viegli pārvadājams un glabājams

 • MOQ: 200PCS

 • Piegādes laiks: 1 - 8-20 dienas

 • Produkts: Gofrēts countertop displejs rotaļlietu nosūtītājam

 • Specifikācija: pielāgota

 • Izcelsme: Shenzhen

 • HS kods: 48191000

Produkta apraksts
Gofrēts papīra countertop displejs rotaļlietu nosūtītājs

Lietošana: Lieliska produktu uzglabāšanai un reklamēšanai, plaša pielietošana veikalu un displeja dāvanu, kancelejas piederumu, DVD, kosmētikas, pārtikas, narkotiku, virtuves piederumu un tā tālāk.
Priekšrocība:
1. Viegli nēsāt un samontēt
2. Videi draudzīgs
3. Krāsains drukāšana reklāmas nolūkiem
4. Pārstrādāti materiāli

Gofrēts papīra countertop displejs rotaļlietu nosūtītājs displejs ir labākais aprīkojums veikalā un attēlot produktus tirgū.
1) Galvenais materiāls: gofrēts kartons, KT dēlis, pelēkais dēlis
2) modeļi: Mums ir sešu gadu pieredze dizaina un kartona displeju izstrādē, mūsu inženierpētniecībā un mūsu klientiem ir izveidota jauna struktūra. Mums ir arī ideāls grafiskais dizainers, kas nodarbojas ar jūsu mākslas darbu, lai nodrošinātu labāko iespiešanu, ja neesat dizaineris, mēs varam labi palīdzēt izstrādāt mākslas darbu.
3) Poligrāfija un virsmas apstrāde: ofsets, sietspiede un tintes ūdens iespiešana
Virsmas apstrāde: spīdīga / matēta laminēšana, laka, ūdens pārklājums, UV pārklājums

4) Izmērs: viss kartona displejs šeit tika pielāgots, mums ir struktūras inženieris un grafiskais dizainers, mēs labi izstrādājam izmēru displeju bāzei pēc jūsu pieprasījuma, kartona displeji ir paredzēti tikai jūsu produktiem.
5) Iepakojums: 3 iepakošanas metodes, a. Plakano kartonu iesaiņo, pēc tam vienkārši nosūtiet uz ekrāna redzamos displejus, b. 3D kartona iepakojums, mūsu rūpnīca Shenzhen, jūs varat nosūtīt savus produktus uz mūsu rūpnīcu, pēc tam izstrādājumus ievietojam ekrānos un iepakojat displejus ar produktiem, kas atrodas 3D kartona kastītē, un pēc tam nosūtīsim visus jūsu ekrānus un produktus, c . Iestatiet displejus atbilstoši savām prasībām

6) Parauga laiks: krāsu paraugam nepieciešams 3-5 dienas, krāsu parauga vajadzība: 2-3 dienas
7) Parauga maksa: mēs atmaksāsim visu parauga maksu, ja jūsu pasūtījuma daudzums sasniegs 500PCS

8) MOQ: Mūsu MOQ ir 200PCS, ja jūsu pasūtījumu daudzums ir mazāks nekā mūsu MOQ, mēs to padarīsim kā parauga pasūtījumu.
9) Piegādes laiks: 12-15 dienas, ja jums ir steidzama nepieciešamība, mēs varam uzstādīt un mēģināt pabeigt kravu, cik drīz vien iespējams.
10) Piegāde: Mums ir ilgtermiņa sadarbības ekspeditors, lai palīdzētu jums organizēt piegādi, pa jūru vai pa gaisu ir OK. Protams, jūs varat arī organizēt piegādi pats, mēs palīdzēsim sakārtot iekraušanu bez maksas.


11) Masveida produkcijas procedūra: 1. Dodiet man savu ideju, vai attēlu vai skici, 2. Jūsu sīki izstrādātās prasības (piemēram: daudzums, kuru vēlaties izvietot displejos), informācija par jūsu produktiem (izmērs, svars , attēls), 3. Mēs sākam izstrādāt izmēru un struktūru ekrānu pamatā atbilstoši savām prasībām. 4. Nosūtiet apdrukāto līniju, lai jūs novietotu mākslas darbus. 5. Sūtiet man pilnu mākslas darbu, mēs paraugu jums apstiprinām, 6. Mēs sāksim masveidā ražot, kad apstiprināsim paraugu. 7. Ielieciet un piegādājiet displejus jums. Mums ir profesionālu dizaineru komanda un prototipu izgatavošanas mašīna, lai mēs varētu izlikt paraugu jūsu apstiprināšanai pirms pasūtījuma. Šie pārnēsājamie displeji ir viegls, viegli uzstādāms un izveidots, lai sasniegtu augstu mazumtirdzniecības displeja datplūsmu. Displeji ir draudzīgi, labi izstrādāti un ražoti, reklamē jūsu preci un uzņēmumu savam klientam.
Mūsu klients:
1, produkta nosaukums Gofrēts papīra countertop displejs rotaļlietu nosūtītājs
2, Materiāls Gofrēts kartona papīrs
3, Poligrāfija: ofseta druka, sietspiede un tintes ūdens iespiešana
4, Pēc ārstēšanas Glancēts / matēts laminējums, laka, ūdens pārklājums, UV pārklājums
5, MOQ 200 gab
6, izmērs Var tikt izstrādāts kā jūsu pieprasījums
7, iepakojums Plakana pakete vai pēc jūsu pieprasījuma
8, parauga laiks 3 dienas
9, Piegādes laiks 18-20 dienās
10, Sertifikācija SGS, EN71, FSC
12, galvenais tirgus ASV, Eiropa, Austrālija, Kanāda

Jiechuang Display ir viena no vadošajām rotaļlietu displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem gofrētā papīra ciparu displeju rotaļlietu nosūtītāju displeja produktiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana