Gofrētās plātnes noņemams stends lielveikalā

Gofrēti displeji ir ideāls veids, kā parādīt produktus klientiem. Šie pagaidu pirkuma punktu displeji ir uzmanības satveršanas un funkcionālie. Tas padara tos lieliski piemērotus jaunu produktu laišanai tirgū, pārdošanas veicināšanas pasākumos vai vienkārši, lai jūsu produkts izceltos no konkurences.

Produkta detaļas

gofrētās plātnes noņemams stends lielveikalā


produkta detaļa:

3292


Nepietiek tikai ar stāvošu displeju. Tas ir jāpielāgo, lai tas atbilstu jūsu produktu un veikala stilam un vajadzībām. Vienkāršākais veids, kā pielāgot izstādi vai displeju, ir izmantot pielāgotas kartona grīdas statīvu vai brīvi stāvošas vienības. Kartona grīdas displejus ir viegli sadalīt un salikt. Šī opcija ļauj spēlēties ar savu iztēli un nākt klajā ar sev piemērotu stilu. Pielāgojot kartona grīdas displejus, ir daudz iespēju izvēlēties. Piemēram, ja produkti tiek piegādāti kastēs, displejā varat izmantot kartona plauktus.


kontaktpersona: carrie

whatsapp: +86 17301935393

e-pasts: sales01@displaystandpop.com


Jiechuang displejs ir viens no vadošajiem kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca klientiem var nodrošināt gofrētās plātnes noņemamu stendu lielveikalu produktiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat preču zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, sazinieties ar mums.
Izmeklēšana