Ķīnas ražotājs vairumtirdzniecības pielāgotā kastē

Produkta apraksts Produkta apraksts Mūsu iepakojuma efektu var plaši pielietot dažādās cigarešu, vīna, tējas, pārtikas, skaistumkopšanas produktu, zāļu, veselības produktu, pulksteņu, kancelejas piederumu, juvelierizstrādājumu, ādas izstrādājumu, dāvanu un mūzikas produktu jomā. 1, visas krāsas un izmērus var mainīt ...

Produkta detaļas

Produkta detaļas

Produkta apraksts
Mūsu iepakojuma efektu var plaši pielietot dažādās cigarešu, vīna, tējas, pārtikas, skaistumkopšanas produktu, zāļu, veselības produktu, pulksteņu, kancelejas piederumu, juvelierizstrādājumu, ādas izstrādājumu, dāvanu un mūzikas produktu jomā.

1, visas krāsas un izmērus var mainīt atbilstoši mūsu klientu prasībām.
2, galvenais materiāls: kartons, pārklājuma papīrs, otrreiz pārstrādājams materiāls
3, Druka: Četru krāsu ofseta pritning ar laminējumu un spīdīgu.
4, pēcapstrāde: spīdums, laminēšana, zīmogošana, štancēšana.
5, var iepakot atsevišķi vai kopumā, viegli samontēt.
6, videi draudzīgs, viegli pārnēsājams un uzglabāts.

Attēls, kas attiecas uz šo produktu, ir sniegts tikai kā norāde. Mums nav nekādu intelektuālā īpašuma tiesību attiecībā uz parādīto preču zīmi un nepārdod produktus ar šo atzīmi.Jiechuang Display ir viens no vadošajiem iepakojuma kastes ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientus Ķīnas ražotājs vairumtirdzniecības pielāgotus kastes produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana