Šampanieša / vīna / ūdens pudeļu kakla tagu pasūtījuma dizains ar lētu cenu drukāšanu

Preces nosaukums: vīns / alus / dzēriens Ķīniešu vairumtirdzniecība pudele kakla etiķetes liels daudzums lēta cena Lai ko jūs vēlaties saukt par "em-pudeles kakla atzīmes, pudeles neckers vai sašaurinājuma pakaramie ... Šie mazie pirkšanas vietas powerhouses ir lielisks mārketinga ieguldījumi. Pudeļu kakliņi ir ...

Produkta detaļas

Preces nosaukums: šampanietis / vīns / ūdens pudele kakla tagu pasūtījuma dizains drukāšana ar lētu cenu

Neatkarīgi no tā, ko jūs vēlaties saukt par "em-pudeles kakla atzīmēm, pudeles kaklarāmām vai sašaurinātām pakaramām ... Šie mazie pirkumu centri veido lielisku mārketinga ieguldījumu. Pudeļu kakliņi ir izrādījušies efektīvi, ar zemām vienības izmaksām un spēju izsekot ROI, izmantojot svītrkodus vai reklāmas kodus. Viņi ir viegli un pazīstami mazumtirgotājiem, un jūs pat varat strādāt ar mazumtirgotājiem, lai dalītos izmaksās.

Mēs izgatavojam pielāgotu pudeli, lai pieķertu tagu, ir pieņemams neliels daudzums.

Nāciet un sazinieties ar Jessicu pa e-pastu: display@displaystandpop.com, lai saņemtu informāciju!

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem Custom Sticker Labels ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem šampanieša / vīna / ūdens pudeles kakla tagu pasūtījuma dizaina drukāšanu ar lētu cenu produktiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.
Izmeklēšana