Kartona kartona vitrīna statīvs

kartona kartona vitrīna statīvs

Produkta detaļas

kartona kartona vitrīna statīvs

produkta nosaukums: Kartona vitrīna
Materiāls: 350 g CCNB + B flautas gofrētā kartona
Drukāšana: CMYK 4 krāsu ofseta drukāšana (ir pieejama Spot / Pantone druka)
Virsmas apstrāde: Glancēta apdare (ir pieejama matēta laminēšana, eļļa, laka un UV)
MOQ: 100PCS
Maksājuma termiņš: T / T, 30% depozīts avansā, 70% atlikums jāsamaksā pirms nosūtīšanas (Paypal, West Union un L / C ir pieejami)
Izpildes laiks: 7-10 darba dienu laikā pēc depozīta apstiprināšanas un mākslas darbu iespiešanas
Parauga laiks: 2-3 dienas pēc maksājuma saņemšanas un mākslas darbu iespiešanas
Iepakojums: Plakans iepakojums, pilnšļirce
Lietošana:

Izstāde, lielveikals, ķēdes veikals, veikals, produktu reklāmas veicināšana

Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd tika dibināta 1998. gadā, kas atrodas shenzhen.Factory ēkas platībā ir vairāk nekā 12 000 kvadrātmetru, ar vairāk nekā 19 gadu pieredzi reklāmas kartona stendu projektēšanā un izgatavošanā. Mūsu galvenie produkti ir reklāmas kartona vitrīnas. , plaukti, statīvi un šķembu augšējais displejs, gofrētā kartona POP displejs, reklāmas palešu displejs, standee, atkritumu urnas, kūku statīvi utt.

Mūsu ražotnēm pieder advancedequi-pment.Ar augstas kvalitātes produktiem un lielisku klientu apkalpošanu, mums piederēja globālie tirdzniecības tīkli, kas aptver Amerikas Savienotās Valstis, Austrāliju un daudzus citus apgabalus.

Mūsu uzņēmums ir pakļauts ISO standartiem un sertifikācijai. Tas nodrošina produktivitāti un pilnīgu kvalitātes kontroli.

Jiechuang displejs ir viens no vadošajiem kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca klientiem var piedāvāt kartona kartona displeja statīvu plaukta produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat preču zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, sazinieties ar mums.
Izmeklēšana