Kartona Sidekick Displeji par Golf

Produkta detaļas Pamatinformācija Materiāls: papīra galvenais materiāls: gofrēts kartons K9 + 300g Drukāšana: pilna krāsu toņu druka Īpašs dizains: klienta dizains tiek pieņemts pēc apstrādes: spīdīga / matēta laminēšana, laka, ūdens pārklājuma izmērs un krāsa: pielāgota. Priekšrocība:...

Produkta detaļas

Produkta detaļas

Pamatinformācija
 • Materiāls: papīrs

 • Galvenais materiāls: gofrēts kartons K9 + 300g

 • Drukāšana: pilnkrāsu ofseta drukāšana

 • Īpašs dizains: klients ir pieņēmis dizainu

 • Pēc apstrādes: spīdīga / matēta laminēšana, laka, ūdens pārklājums

 • Izmērs un krāsa: pielāgota.

 • Priekšrocība: videi draudzīgs, viegli pārvadājams un glabājams

 • MOQ: 200PCS

 • Piegādes laiks: 8-12 dienas

 • Specifikācija: pielāgota

 • Izcelsme: Shenzhen

 • HS kods: 48239090

Produkta apraksts
Kartona sidekick displeji

Lietošana: Lieliska produktu uzglabāšanai un reklamēšanai, plaša pielietošana veikalu un displeja dāvanu, kancelejas piederumu, DVD, kosmētikas, pārtikas, narkotiku, virtuves piederumu un tā tālāk.
Priekšrocība:
1. Viegli nēsāt un samontēt
2. Videi draudzīgs
3. Krāsains drukāšana reklāmas nolūkiem
4. Pārstrādāti materiāli

Kartona displeji ir labākais aprīkojums veikalā un displeja produktu tirgū.
1) Galvenais materiāls: gofrēts kartons, KT dēlis, pelēkais dēlis
2) modeļi: Mums ir sešu gadu pieredze dizaina un kartona displeju izstrādē, mūsu inženierpētniecībā un mūsu klientiem ir izveidota jauna struktūra. Mums ir arī ideāls grafiskais dizainers, kas nodarbojas ar jūsu mākslas darbu, lai nodrošinātu labāko iespiešanu, ja neesat dizaineris, mēs varam labi palīdzēt izstrādāt mākslas darbu.
3) Poligrāfija un virsmas apstrāde: ofsets, sietspiede un tintes ūdens iespiešana
Virsmas apstrāde: spīdīga / matēta laminēšana, laka, ūdens pārklājums, UV pārklājums

4) Izmērs: viss kartona displejs šeit tika pielāgots, mums ir struktūras inženieris un grafiskais dizainers, mēs labi izstrādājam izmēru displeju bāzei pēc jūsu pieprasījuma, kartona displeji ir paredzēti tikai jūsu produktiem.
5) Iepakojums: 3 iepakošanas metodes, a. Plakano kartonu iesaiņo, pēc tam vienkārši nosūtiet uz ekrāna redzamos displejus, b. 3D kartona iepakojums, mūsu rūpnīca Shenzhen, jūs varat nosūtīt savus produktus uz mūsu rūpnīcu, pēc tam izstrādājumus ievietojam ekrānos un iepakojat displejus ar produktiem, kas atrodas 3D kartona kastītē, un pēc tam nosūtīsim jums visus displejus un produktus, c . Iestatiet displejus atbilstoši savām prasībām

6) Parauga laiks: krāsu paraugam nepieciešams 3-5 dienas, krāsu parauga vajadzība: 2-3 dienas
7) Parauga maksa: mēs atmaksāsim visu parauga maksu, ja jūsu pasūtījuma daudzums sasniegs 500PCS

8) MOQ: Mūsu MOQ ir 200PCS, ja jūsu pasūtījumu daudzums ir mazāks nekā mūsu MOQ, mēs to padarīsim kā parauga pasūtījumu.
9) Piegādes laiks: 12-15 dienas, ja jums ir steidzama nepieciešamība, mēs varam uzstādīt un mēģināt pabeigt kravu, cik drīz vien iespējams.
10) Piegāde: Mums ir ilgtermiņa sadarbības ekspeditors, lai palīdzētu jums organizēt piegādi, pa jūru vai pa gaisu ir OK. Protams, jūs varat arī organizēt piegādi pats, mēs palīdzēsim sakārtot iekraušanu bez maksas.

11) Masveida produkcijas procedūra: 1. Dodiet man savu ideju vai attēlu vai skici, 2. Jūsu detalizētās prasības (piemēram: daudzums, kuru vēlaties izvietot displejos), informācija par jūsu produktiem (izmērs, svars , attēls), 3. Mēs sākam izstrādāt izmēru un struktūru ekrānu pamatnei pēc jūsu prasībām. 4. Nosūtiet izgriezuma līniju, lai jūs novietotu mākslas darbus. 5. Sūtiet man pilnu mākslas darbu, mēs paraugu jums apstiprinām, 6. Kad mēs apstiprināsim paraugu, mēs sāksim ražot masveida produkciju. 7. Ielieciet un piegādājiet displejus jums
Mums ir profesionālu dizaineru komanda un prototipēšanas mašīna, lai mēs varētu izmēģināt paraugu jūsu apstiprināšanai pirms pasūtījuma. Šie pārnēsājamie displeji ir viegls, viegli uzstādāms un izveidots, lai sasniegtu augstu mazumtirdzniecības displeja datplūsmu. Displeji ir draudzīgi, labi izstrādāti un ražoti, reklamē jūsu preci un uzņēmumu savam klientam.
1, produkta nosaukums Kartona sidekick displeji
2, Materiāls Gofrēts kartona papīrs
3, Poligrāfija: ofseta druka, sietspiede un tintes ūdens iespiešana
4, Pēc ārstēšanas Glancēts / matēts laminējums, laka, ūdens pārklājums, UV pārklājums
5, MOQ 300 gab
6, izmērs Var tikt izstrādāts kā jūsu pieprasījums
7, iepakojums Plakana pakete vai pēc jūsu pieprasījuma
8, parauga laiks 3 dienas
9, Piegādes laiks 10-15 dienu laikā
10, Sertifikācija SGS, EN71, FSC
12, galvenais tirgus ASV, Eiropa, Austrālija, Kanāda

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var piedāvāt klientiem kartona sānos esošos golfa produktu displejus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana