Ziemassvētku dāvanas Reklāmas gofrēta kartona grīdas displeja vienības

Ziemassvētku dāvanas Reklāmas gofrēta kartona grīdas displeja vienības kartona displejs Priekšrocība: 1. Reklāma: ideāls drukāts stenda stends var veicināt uzņēmuma tēlu un zīmolu un rada lielisku pārdošanas apjomu ar tā raksturīgo saukli, attēlu un logotipu utt. 2 ....

Produkta detaļas

Ziemassvētku dāvanas Reklāmas gofrēta kartona grīdas displeja vienības

kartona displejs Priekšrocība:

1. Reklāma: perfekts drukāts stenda stends var veicināt uzņēmuma tēlu un zīmolu, kā arī rada lielisku pārdošanas apjomu ar raksturīgo saukli, attēlu un logotipu utt.

2. Personība elastīga: tās var pielāgot atbilstoši produktiem, kas ir izcili, parādot un parādot ar savu elastību, ērtības un individuālo raksturu.

3. Vides aizsardzība: tie ir izgatavoti no dažāda veida papīra, kas atbilst starptautiskās vides aizsardzības prasībām. Papīra atkritumu var izšķīdināt un pārstrādāt.

4. Viegls svars: tos var viegli salikt un demontēt, lai saglabātu loģistikas izmaksas un uzglabāšanas vietu.

5. Viegli montēt un demontēt: Ietaupiet kuģniecības telpu, darbaspēku un kravu.


Jiechuang Display ir viens no vadošajiem Kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem Ziemassvētku dāvanas reklāmas gofrētā kartona grīdas displeja vienības produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana