Kartona displejs? Standby ar Poncket brošūru

Kartona displejs Standy ar Poncket brošūru Pamatinformācijas modelis NO.:J20160920 Specifikācija: ISO9001 Izcelsme: Ķīna HS kods: 4802109000 Produkta apraksts Ekrāna izmērs: 500 (L) x500 (D) x1650mm (H) Komponēšana: pamatne, paplāte un galvene Drukāšana: Ofsets 4-krāsu druka Virsmas apstrāde: spīdīga ...

Produkta detaļas

Kartona displejs Standby ar Poncket brošūru

Pamatinformācija
  • Modelis NO.:JC20160920

  • Specifikācija: ISO9001

  • Izcelsme: Ķīna

  • HS kods: 4802109000

Produkta apraksts
Displeja izmērs: 500 (L) x500 (D) x1650mm (H)
Komponēšana: pamatne, paplāte un galvene
Drukāšana: nobīde 4 krāsu drukāšanai
Virsmas apstrāde: spīdīga laminēšana vai UV laminēšana
Iepakojums: Atsevišķa un plakana iepakošana, 5-kārtīgā kastīte
Ražošanas laiks: no 10 līdz 15 dienām

JC POP DISPLAY (HK) Co, Ltd, ko arī sauca par Shenzhen Jiechuang Display Product Co Ltd, specializējas dizaina un gofrētā kartona stendu projektēšanā un ražošanā kopš 2005. gada. Mēs arī ražojam papīra iepakojuma kastes un somas jau pašā sākumā, kad mūsu uzņēmums tika uzsākts 1999. gadā)

Mūsu rūpnīcā ir 1300 kvadrātpēdas iekārta neatkarīgā ēkā, vairāk nekā 100 vadošie darbinieki, integrēta ražošanas līnija un 1,2 × 1,6 metru CMYK 4 krāsu ofseta iespiedmašīna.

Mēs varētu katru gadu izveidot vairāk nekā 1 000 jauno kartona displeju stilu, mūsu bizness ir paplašinājies visā pasaulē un jau ir izveidojis spēcīgas un ilgtermiņa biznesa attiecības ar Wal-Mart, Carrefour, P & G, Tesco, Home Depot, B & Q, Coles, Hilton un zīmolu klāsts no Revlon, Olay, Neutrogena, Novae, Blue Star, Kleenex uc

Visi mūsu papīra izstrādājumi ir pielāgoti, tostarp gofrētā kartona displeji, skaitītāju displeji, grīdas displeji, totem lama displeji, atkritumu tvertņu displeji, kartona izstāžu trolejbusu kastes, papīra maisiņi, papīra kastes utt.

Šīs POP un POS reklāmas displeji un iepakojumi tiek plaši izmantoti lielveikalā, tirdzniecības vietņu tirdzniecības veikalā, tirdzniecības vietņu veikalā, veikalos, izstādēs, izstādēs un citur.

Mūsu serviss

  • Pārliecinieties, ka mūsu produktu kvalitātes un pārvadāšanas standarti atbilst jūsu prasībām

  • OEM projektēšana ir apsveicama. Kvalificējams, lai apmierinātu jūsu unikālo īpašo dizainu

  • Paraugi ir bezmaksas, bet jums būs jāmaksā nosūtīšanas maksa

  • 24/7 tiešsaistē, lai saņemtu visātrākos pakalpojumus

  • Lai augtu kopā ar klientiem, mūsu firmas pamatā ir abpusēja ieinteresētība

  • MOQ 1 gab paraugu, lai sāktu. Paraugu taka pasūtījums ir apsveicams.

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem kartona displejus, kā arī stander ar lentes brošūru produktiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana