Kartons Countertop displeja statnis

Preces detaļas Materiāls: 350-gsm pārklājuma papīrs, E-flute, gofrēts papīrs, ziloņkaula papīrs, pārstrādājamie materiāli (vai pēc pieprasījuma). Iekraušanas svars: parasti svaru nesaturošs vairāk nekā 30 kilogrami, armatūras tips var ielādēt 60 kg. Dzīves ilgums ir 4-8 mēneši. Un lielajam palešu displejam ...

Produkta detaļas

Produkta detaļas

Materiāls: 350GSM pārklājuma papīrs, E-flute, gofrēts papīrs, ziloņkaula papīrs, pārstrādājamie materiāli (vai pēc pieprasījuma).

Iekraušanas svars: parasti svaru nesaturošs vairāk nekā 30 kilogrami, armatūras tips var ielādēt 60 kg. Dzīves ilgums ir 4-8 mēneši. Un lielajam palešu displejam, nesošais ir 200kgs.

Izmērs: Mūsu normālais izmērs brīvstāvošam displejam ir W 60cm XD 45cm XH 170cm. Bet mums ir projektēšanas departaments struktūras projektēšanai un lidmašīnu projektēšana, profesionālā grafika un strukturālo dizainu var piedāvāt.

Stils: saliekams, viegli izskrējams, saliekams, pārnēsājams un uzglabāts. kartona, gandrīz visi modeļi var būt saliekami, kas ir daudz ekonomisks transportēšanai un pārvadāšanai. lai nodrošinātu piegādātājus un tieši transportētu no iekraušanas vietas līdz galamērķim pārdošanas apjomus bez iepakojumiem, ietaupot kravas novietošanu, atkārtoti iesakot izmaksas.

Krāsa: drukāšana: nobīdes 4 krāsu drukāšana. vai tukša (var pielāgot) Pēcapstrāde: spīdums, laminēšana, vietas. UV, iespiešana, štancēšana, ūdens necaurlaidīgs

Mūsu serviss

Pārliecinieties, ka mūsu produktu kvalitātes un pārvadāšanas standarti atbilst jūsu vajadzībām.

· OEM projektēšana ir apsveicama.

· Paraugi tiek atmaksāti pēc pasūtījuma iesniegšanas

· 24/7 tiešsaistē, lai saņemtu visātrāk pieejamo pakalpojumu

· Izaugsme ar klientiem ir mūsu firmas pamatā

· Paraugs ir pieņemams. Paraugu taka pasūtījums ir apsveicams.

SAZINIES AR MUMS

Pārdošanas pārstāvis: Dzintars

E-pasts: sales01@displaystandpop.com

Skype: displejs828

Web: www.cardboarddisplay8.com

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem Counter Displays ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem kartona countertop stendu produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana