Pielāgota drukāšana Merchandising Cardboard Countertop brošūru skaitītāju displeji

Pielāgota drukāšana, tirdzniecības komplekts, kartona countertop brošūru skaitītājs, displejs. Features: 1. Kartona stends ir ļoti ekonomisks un videi draudzīgs. 2. Mūsu ekrāna komplekts ir izveidots radoši un inovatīvi, tādēļ tā kļūst daudz pievilcīgāka. 3.Ir ir compellent ...

Produkta detaļas

Kartona countertop brošūru skaitītājs tiek parādīts pēc pasūtījuma

Iespējas:

1. Kartona stends ir ļoti ekonomisks un videi draudzīgs.

2. Mūsu ekrāna komplekts ir izveidots radoši un inovatīvi, tādēļ tā kļūst daudz pievilcīgāka.

3.Ir ir compellent funkcija, nosakot grāmatas, brošūru un tā tālāk labi displejs. Ar paša displeja rakstzīmēm produkti var pievērst lielu klientu uzmanību.

4. Piedāvājam pielāgojamus displeja risinājumus, kas veicina pārdošanas centienus radoši un rentabli. Mūsu inženieri un pārdošanas komandas ir gatavas palīdzēt realizēt jūsu un jūsu klientu redzējumu. Mēs esam inovatīvi, vērtīgi orientēti un ātri pagriežas.

2015 Kartona brošūru izvēlnes turētājs ar labu kvalitāti UPD-CD182015 Kartona brošūru izvēlnes turētājs ar labu kvalitāti UPD-CD18

 

Priekšrocības:

1. Mēs esam vadošais piegādātājs, izstrādājot un ražojot produktus, kas paredzēti vairāk nekā 10 gadu izstādei Ķīnā.

2. Kā rūpnīca, mēs piedāvājam augstas kvalitātes produktu par labu cenu, kā arī labu servisu, mēs sniedzam OEM un ODM pakalpojumu.

3. Ātrs apgrozības laiks, nelieli pasūtījumi ir pieņemami.

4. Mums ir ļoti stingra QC politika attiecībā uz IQC, IPQC un OQC; un pārliecinieties, ka katrs produkts ir veiksmīgs, pirms tas atstāj rūpnīcu .

5. Ar ISO9001, ISO14001, CE sertifikātu; SGS, ISA biedrs.

6. Rūpnīcu revidēja SGS, BV, TUV.

 

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem brošūru turētāju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientus ar pasūtījuma drukāšanas izdevīgumu, kartona countertop brošūru skaitītājs, kas parāda produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana