POP Kartons Counter Display, Book Display Stands

Par mums: Mēs esam profesionāla POP kartona displeja ražotāja. Mums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze POP kartona displeju produktu industrijā, un tiem ir laba reputācija. Mūsu produkti ir ieguvuši klientu apstiprinājumu visā pasaulē. Mūsu uzņēmums ir 130 000 kvadrātpēdas augu neatkarīgu ...

Produkta detaļas

Par mums:

Mēs esam profesionāla POP kartona displeja ražotājs. Mums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze POP kartona displeju produktu industrijā, un tiem ir laba reputācija. Mūsu produkti ir ieguvuši klientu apstiprinājumu visā pasaulē.

 

Mūsu rūpnīcā ir 130 000 kvadrātpēdas augu neatkarīgā ēkā, vairāk nekā 100 vecākie darbinieki, integrējoša ražošanas līnija, un šajā gadā importē jaunu 1,2 × 1,6 metru 4 collu ofseta iespiedmašīna.

 

Katru gadu mēs izveidojam vairāk nekā 1 000 jaunu stilu, bizness aptver visu pasauli, izveidojusi spēcīgas un ilgtermiņa attiecības ar Wal-Mart, Carrefour, DG, Tesco, Home Depot

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem Counter Displays ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem pop kartona counter displays, grāmatu displejs stendi produktiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana