Brošūras turētājs ar padomiem

Produkta apraksts Produkta apraksts Brošūras turētājs ar Pad stāvokli: unikāls un izturīgs stiepļu auduma banner stends sērija ir piemērota visiem veicināšanas veidiem. Šī salokāmā un pārnēsājamā stiepļu auduma banner stenda sērija ir lasterest produkts, ko izstrādājusi mūsu pašu tehnisko ...

Produkta detaļas

Produkta detaļas

Produkta apraksts
Bukletu turētājs ar galda virsmu: unikāla un izturīga stiepļu auduma bannera statņu sērija ir piemērota visu veidu reklāmām. Šis saliekamais un pārnēsājamais stiepļu auduma banner stenda sērija ir lasītākais izstrādājums, kuru izstrādājusi mūsu pašu tehniskā komanda, kas piemērota visu veidu reklāmām. Augsta kvalitāte ir izturīga ik gadu. Tā savienojuma sistēma ļauj rāmi izjaukt nelielā bagāžas somā kompaktai uzglabāšanai, vienlaikus ātri un viegli uzstādīt, uzstādot. Lūdzu, sazinieties ar mani, ja Jums ir interese!

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem brošūru turētāju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem brošūru turētāju ar patstāvīgiem produktiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana