Spilgtas krāsas kartona dāvanu kastīte, dažādu izmēru dāvanu kastīte ar lenti

Kartona dāvanu kastes pilnība: 1. Reklāma: perfekts drukāts stends var veicināt uzņēmuma tēlu un zīmolu, kā arī rada lielisku pārdošanas apjomu ar raksturīgo saukli, attēlu un logotipu utt. 2. Personības elastība: tos var pielāgot atkarībā no produktiem, ...

Produkta detaļas

Kartona dāvanu kastes pilnība:

1. Reklāma: perfekts drukāts stends var veicināt uzņēmuma tēlu un zīmolu, kā arī rada lielu pārdošanas apjomu ar raksturīgo saukli, attēlu un logotipu utt.

2. Personība elastīga: tās var pielāgot atbilstoši produktiem, kas ir izcili, parādot un parādot ar savu elastību, ērtības un individuālo raksturu.

3. Augsta kvalitāte un saprātīga cena. Viņiem ir tāda pati vērtība kā metāla stendiem, koka stendiem un organiskā stikla izstāžu stendam, un izmaksas ir daudz mazākas par šiem produktiem.

4. Vides aizsardzība: tie ir izgatavoti no dažāda veida papīra, kas atbilst starptautiskās vides aizsardzības prasībām. Papīra atkritumu var izšķīdināt un pārstrādāt.

5. Viegls svars: tos var viegli salikt un demontēt, lai saglabātu loģistikas izmaksas un uzglabāšanas vietu.

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem iepakojuma kārbu ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem spilgtu krāsu kartona dāvanu kastes, dažāda lieluma dāvanu kastes ar lentes produktiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana