Pielāgota dizaina dekoratīvā kolekcijas kaste, reklāmas kārba, vākšanas kastes

Pielāgota dizaina kolekcionēšanas kārba, reklāmas kartona vākšanas kastes Par mums: 1. Tas ir profesionāls POP kartona displeja ražotājs. Mums ir 9 gadu pieredze POP kartona displeju produktu industrijā un bauda labu reputāciju. Mūsu produkti ir uzvarējuši klientu apstiprinājumu ...

Produkta detaļas

Pielāgota dizaina dekoratīvā kolekcijas kaste, reklāmas kārba, vākšanas kastes

Par mums:

1. Tas ir profesionāls POP kartona displeja ražotājs. Mums ir 9 gadu pieredze POP kartona displeju produktu industrijā un bauda labu reputāciju. Mūsu produkti ir ieguvuši klientu apstiprinājumu visā pasaulē.

2. Mūsu kompānija piedāvā klientam visaptverošus pakalpojumus (nodrošinot dizainu, paraugu turētāju izgatavošanu, preču ražošanu un transportēšanu).

3. Mēs palīdzam klientu produktu zīmolam kļūt aizvien redzamākam, palīdzam uzlabot pārdošanas punktus un veicināt vairumtirdzniecības apjomus. Tad mūsu klienti var viegli izveidot produktu pievienoto vērtību, samazināt ražošanas izmaksu cenu procesā un uzlabot zīmola atpazīšanu.

4. Mēs izpildām virkni stingras ideālas kvalitātes kontroles sistēmas, lai nodrošinātu, ka katrs mūsu produkts var atbilst klienta prasībām. Turklāt visi mūsu produkti ir stingri pārbaudīti pirms sūtījuma.

5. Uzņēmums aizņem virs 13000 kvadrātmetriem un tajā ir vairāk nekā 200 darbinieku. Mēs esam ieviesuši uzlabotas ražošanas iekārtas (drukāšanas izmērs: 1200 * 1620mm), četru krāsu ofseta nospiedumu un komplektā automātiskās ražošanas. Piemēram, ātrgaitas pilnas automātiskās virsmas sagatavošanas iekārtas, laminēšana mašīnas želatinizing veltnis, automātiskās diecutting mašīna utt.

6. Mūsu mērķis ir palīdzēt klientiem realizēt savus mērķus. Mēs vienmēr cenšamies panākt šo abpusēji izdevīgu situāciju un patiesi laipni aicinām jūs sadarboties ar mums.

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem vēlēšanu kastes ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientus pēc pasūtījuma izgatavotas dekoratīvās savākšanas kastes, reklāmas kārbas savākšanas kastes produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana