Custom Designed Advertising Ballot Box, gofrētā kartona ballītes kārba ar brošūru turētājiem

Pielāgota dizaina reklāmas ballītes kārba, gofrēta kartona vēlēšanu kārba ar brošūru turētājiem Kartona vēlēšanu kārba 1.Vienkāršota montāža 2. Izturīgs, pārnēsājams 3. Oriģinālais dizains, krāsu izdrukāšana 4.Eroša produkta apraksts: Gofrētas balsu kastes nodrošina pieejamu metodi, lai savāktu ...

Produkta detaļas

Custom Designed Advertising Ballot Box, gofrētā kartona ballītes kārba ar brošūru turētājiem

Kartona ballītes kārba
1.Viegli salikt
2. Izturīgs, pārnēsājams
3. Oriģināls dizains, krāsu druka
4.Uz draudzīga

Produkta apraksts:
Gofrētas balsu kastes nodrošina pieejamu metodi, lai apkopotu ieteikumus, idejas vai komentārus. Šīs zemo izmaksu savākšanas kastes ir lielisks veids, kā iegūt atsauksmes, reģistrācijas, svina ziedojumus vai līdzekļu vākšanu. Jiechuang Display var pielāgotu dizainu īpašai vēlēšanu kastē jūsu uzņēmumam neatkarīgi no tā, kāda izmēra vai formas jūs meklējat. Šīs pasūtījuma "Die Cut" kastes ir izgatavotas uz gofrētā papīra vai kartona, lai atbilstu visām jūsu vajadzībām.

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem vēlēšanu kastes ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem pasūtījuma izgatavotu reklāmu vēlēšanu kastes, gofrētā kartona vēlēšanu kastes ar brošūru turētāju produktiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana