Mājas > par mums

JC POP DISPLAY(HK) Co, Ltd., Shenzhen Jiechuang parādītu produkta co., Ltd, saukts arī ir specializējas projektēšana un ražošanas gofrēta kartona displeja stendi kopš 2005. (Mēs pavairojam arī papīra iepakojuma kastes un somas pie paša sākuma, kad mūsu uzņēmumā tika uzsākta 1999. gadā)

Mūsu ražotne ir 1300 kvadrātpēdas augu neatkarīgu ēkā, vairāk nekā 100 augstākā līmeņa personāls, integrētas ražošanas līnijas un 1,2 × 1.6 metru CMYK 4 krāsu ofseta drukas iekārtas.

Mēs varētu radīt vairāk nekā 1 000 jaunus stilus no kartona parāda gadu, mūsu bizness ir paplašināta, lai visā pasaulē un ir jau izveidotas spēcīgas un ilgtermiņa darījumu attiecības ar Wal-Mart, Carrefour, P & G, Tesco, Home Depot, B & Q, Coles, Hilton un zīmolu klāstu no Revlon, Olay, Neutrogena, novām, Blue Star, Kleenex uc.

Ir pielāgotas mūsu papīra produkti, ieskaitot gofrēta kartona parāda counter displejiem, grīdas parāda, totēms lama displeji, dump bin displeji, kartona izstāde ratiņu kastes, papīra maisiņi, papīra kastes utt.

Šīs reklāmas displeji POP & POS & iepakojumi tiek plaši izmantoti lielveikalu pārdošanas punktu mazumtirdzniecības veikalu, norādiet iegādes ķēdes veikalu, veikali, izstāžu, tirdzniecības izstādes un tā tālāk.


1、Workshop2、Laboratory

3、Office