4 plaukti Gofrēta papīra uzlīmju uzlikšana lielveikalu reklāmas nolūkam

SASTĀVDAĻAS NOSAUKUMS: 4 PĀRKLĀTĒTĀ PAPĪRA PAPĪRA PAPILDES DISPLAY STANDS SUPERMARKET PROMOTIONAL Mēs esam profesionāla ražotājs kartona displeja stendā, kā norādīts zemāk. 1. Kartona displejs 2. Kartona grīdas displeji 3. Gofrēts Peg kaklasaišu displeji 4. Dump bins, Sidekicks Displays 5. Palete Parādās ...

Produkta detaļas


4 SHELVES PIESLĒGTA PAPĪRA POP UP DISPLAY

STANDS SUPERMARKET PROMOTIONAL


Mēs esam profesionāli ražotāji kartona displeja stāvēt, kā parādīts zemāk

1. Kartona displeja statnis

2. Kartona grīdas displeji

3. Gofrēts Peg āķa displejs

4. Dump Bins, Sidekicks Displays

5. Palešu displeji

6. Counter Display kastes

7. PDQ, POP Standee, Totem / Lama Stand

8. Mazumtirdzniecības iepakojums uc016


Apraksts:
1. Augstas kvalitātes materiāls: 350gsm CCNB + K5, tas ir, izturīgs gofrēts papīrs, pelēks dēlis, ziloņkaula panelis uc


2. Pielāgots izmērs: mūsu normālais izmērs brīvstāvošam displejam ir W 50cm XD 45cm XH 157cm. Bet mums ir projektēšanas departaments struktūras projektēšana un lidmašīnu projektēšana, profesionālā grafika un strukturālo dizainu var piedāvāt.


3. Elastīgs stils: saliekams, viegli saplūst, samontēt, pārvadāt un uzglabāt. kartona, gandrīz visi modeļi var būt saliekami, kas ir daudz ekonomisks transportēšanai un pārvadāšanai. lai nodrošinātu piegādātājus un tieši transportētu no iekraušanas vietas līdz galamērķim pārdošanas apjoms bez iepakojuma, ietaupot kravas novietošanu, atkārtoti iesaiņojot izmaksas


4. Krāsains drukāšana: 4-krāsu iespiedformu drukāšana. vai tukšs (var pielāgot)

Pēcapstrāde: spīdums, laminēšana, vietas. UV, iespiešana, štancēšana, ūdens necaurlaidīga


5. Ražošanas tehnika, prasmīgie darbinieki, stingri uzraudzītāji un ieviešot uzlabotas iekārtas, nodrošina ne tikai kvalitātes nodrošināšanu, bet arī konkurētspējīgus produktus. Tai ir vadošā loma starp visiem uzņēmumiem vienā un tajā pašā uzņēmējdarbības jomā, lai sasniegtu progresīvu uzņēmuma vadības režīmu, lielisku komandas darbu un izcilu kredīta kvalitāti.


6. Eye-catching: tā novatoriskais dizains un krāsainā druka var viegli uzlabot jūsu zīmola profilu un pievērst uzmanību jauniem produktiem.


7. Labs reklāmas efekts: papīra displejs ir kļuvis par jaunāko un modernāko mūsdienu tirgvedības rīku, un tā dažādās izpausmēs personalizēts saturs atbilst estētiskai un krāsainai mūsdienu pūlim. Tas ir labākais veids, kā popularizēt korporatīvo tēlu un izveidot terminālu.
Vairāk sarežģītu kartona displejuDSC_7785 289水印
Kristī Cheng

display@displaystandpop.com

wechat / whatsapp: +86 17318010796


card

Izmeklēšana