4 Krāsu ofseta drukāšana, kartona counter hook displejs

4 Krāsu ofseta drukāšana, kartona kontrakta āķa displejs Produkta detaļas Galvenās specifikācijas / Specifiskās iespējas: Izmērs: 332x180x800mmPols un apakšējā kronšteina: metāla apaļa caurule, 18mmPietes panelis: metāla dzelzs plāksne 0.6mmArpusējās cauruma atstarpe: 6x6mmTop logotipa forma ar lāzera griešanuHooks: & # 934; 3,5 mm vads, ...

Produkta detaļas

4 Krāsu ofseta drukāšana, kartona counter hook displejs

Produkta detaļas

Galvenās specifikācijas / Īpašās funkcijas:

Izmērs: 332x180x800mmPlīvs un apakšējais kronšteins: metāla apaļa caurule, 18mmBack paneļa: metāla dzelzs plāksne 0.6mmArvaudas attālums: 6x6mmTop logo forma ar lāzera griešanuHooks: 3.5 mm vads (L) 17 cm, 10 gab. / Standlogo un grafiskais: 4C drukāt virsmas apstrādi: augstas temperatūras elektrostatiskā pulvera izsmidzināšana, vai arī to var izvēlēties. Iepakojums:

Daudzums: 1 gab SKD / kartons Ar uzstādīšanas rokasgrāmatām un piederumiem

OEM un ODM pasūtījumi ir apsveicami, mēs projektējam un ražotājs, kā klientu prasības.

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem 4 krāsu ofseta iespiešanu, kartona counter hook attēlveidošanas produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana