3 slāņu kartona stenda, bērnu rotaļlietas

3 slāņu kartona displeja statīva bērnu rotaļlietas par mums 1. Tas ir profesionāls ražotājs iepakojuma kastes un somas. Mums ir vairāk nekā 20 gadu pieredze iepakojuma kastes un somas industrijā, un laba reputācija. Mūsu produkti ir uzvarējis klientiem apstiprināšanas visā pasaulē. 2. mūsu sabiedrība...

Produkta detaļas3 slāņu kartona stenda, bērnu rotaļlietas55563p201612050916517933826POP-totem-Display-Cardboard-window-pocket-2019


par mums


1. tas ir profesionāls ražotājs iepakojuma kastes un somas. Mums ir vairāk nekā 20 gadu pieredze iepakojuma kastes un somas industrijā, un laba reputācija. Mūsu produkti ir uzvarējis klientiem apstiprināšanas visā pasaulē.

 

2. mūsu uzņēmums piedāvā klientam daudzpusīgs pakalpojumus (nodrošinot dizains; padarīt paraugu turētāju; ražo preces un preču pārvadāšanai).

 

3. mums palīdzēt klientu produktu zīmols kļūst arvien vairāk redzams, palīdzēt uzlabot pārdošanas jautājumus un veicināt vairumtirdzniecības apjomi. Tad mūsu klienti var viegli izveidot produktu pievienoto vērtību, zemāku izmaksu cenu izplatīts produkta process un veicinātu zīmolu atzīšanu.

 

4. mēs darbību kopu stingri ideāls kvalitātes kontroles sistēmu, lai nodrošinātu, ka katrā no mūsu produktu var apmierināt klienta vajadzības.  Turklāt visi mūsu produkti ir pārbaudīti stingri pirms nosūtīšanas.

 

5. uzņēmumam virs 13000 kvadrātmetrus aizņem un ir vairāk nekā 200 darbinieki. Esam ieviesuši modernu ražošanas iekārtas (drukāšanas dimensija: 1200 * 1620mm), četru krāsu ofseta iespiedmašīnu un pilns komplekts automātiskai ražošanai. Piemēram, ātrgaitas pilna automātiskā virsmas sagatavošanas iekārtas, laminēšanas mašīna gelatinizing veltnis, automātiska diecutting mašīnu utt.

 

6. mūsu mērķis ir palīdzēt klientiem realizēt savus mērķus. Mēs vienmēr padara lielas pūles, lai panāktu šo win-win situāciju un sirsnīgi sveikt Jūs ar mums sadarboties.

Mēs esam profesionāli piegādātāja displeja stendi par konkurētspējīgu cenu, un mēs varam tos kā jūsu pieprasījumu!  Pirms piedāvājuma, pls Dodiet mums zināt, lielums un pasūtījumu daudzumu, kādu vēlaties. paldies!

Clare Lee 


E-pasts:sale02@displaystandpop.com

TEL/Whatsapp: 86 173 0265 2756


Izmeklēšana